KONST / Litografier / Litografi 13374451
nr 1337 4451
Yngve Gamlin
(1926-1995), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 42/150, daterad 1976. Motivet: 59x43 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:33:27
13/7 17:50:46
Yngve Gamlin
Läs mer om Yngve Gamlin